Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Україна в наших серцях

Date: 29 січня 2018 о 14:41, Refreshed 29 січня 2018 о 22:18

10 березня на базі Богданівського
НВК «ЗНЗ I-II ступенів ДНЗ» відбувся
восьмий районний форум батьківської
громадськості з теми «Проблеми та
перспективи розвитку освіти у контексті
співпраці із батьківською громадськістю».
З метою покращення діяльності,у контексті
вирішення проблем та перспективи розвитку освіти,
нашу школу відвідали завідувач комунальної
установи РМК Т. Радковська, методист РМК
О. Літвінчук, старший інспектор з ювенальної
превенції І. Лукащук, голова батьківської
громадськості Т. Харченко, представники
влади та дружний колектив голів батьківських
комітетів. Форум розпочався з вітального слова
директора школи Н. Кирильчук, яке продовжили
активісти Богданівського НВК.

Представники влади обговорювали питання, що безперечно стосувалися вирішення проблем та перспектив розвитку освіти у контексті співпраці із батьківською громадськістю. Делегатами було вирішено: продовжити співпрацю батьківських, учнівських та педагогічних колективів району у напрямку сприяння становленню та розвитку державно-громадського управління закладами системи освіти Кореччини, продовжити практику відвідування представниками батьківської громадськості, посилити контроль батьківських комітетів навчальних закладів за виконанням відповідних рішень органів виконавчої влади, особливу увагу приділяти формуванню національної самосвідомості, продовжувати забезпечувати активну участь батьківської громадськості у реалізації «Програми національного виховання учнівської молоді Кореччини на 2008-2020 роки» та сприяти створенню в закладах освіти району комфортних безпечних умов для навчання та виховання дітей.
Директор школи Н. Кирильчук ознайомила слухачів з досвідом роботи у нашому закладі, обговоривши реформи освіти. Було розглянуто співпрацю органів місцевого самоврядування та виконавчої влади із школою та батьківською громадськістю, що є важливою складовою щодо створення умов для виховання учнів. Очільник презентувала діяльність Богданівського НВК як громадсько активної школи.
Було представлено виховний захід, за участю учнів 1-9 класів, на тему «Україна в наших серцях», який провела педагог-організатор З.Жук. Лунали змістовні слова, адресовані рідній Батьківщині, пісні, які торкали струни кожного серця, а порадував оточуючих дружний патріотичний флеш-моб. Діти старалися донести до кожного небайдужого бережливі, щирі почуття до свого рідного та неповторного краю.
Не залишила без уваги бесіда І.Лукащук про попередження та профілактики суїцидів серед неповнолітніх.
Представники влади, голови батьківських комітетів мали змогу обмінятися досвідом, враженнями від побаченого та почутого. Наприкінці форуму було представлено традиційні голосні читання, приурочені шевченківським дням, що є щорічною традицією закладу.
Порадували гостей і майстрині, які показали гостям різноманітні майстер-класи (Т. Марчук – бісероплетіння, М. Черняк – вишиванки, О. Узлюк – вишивання ікон бісером, М. Шаправська – плетіння коси).
На завершення учасники батьківського форуму прогулялися затишним подвір’ям школи, ознайомилися з харчовим блоком та дошкільним навчальним закладом, взяли участь в патріотичному живому ланцюгу «Єднаймося, брати мої», який відбувся на фоні навчального закладу з 40-метровим прапором (виготовленим спеціально до форуму) у руках кожного небайдужого, а також, попри несприятливі погодні умови, отримали безліч позитивних емоцій та хороших, незабутніх вражень.

З.Жук, педагог-організатор Богданівського НВК

Comments:
Only authorized users can leave comments.