Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Благодійний ярмарок "Вареник-фест"

Date: 25 березня 2020 о 14:12, Refreshed 25 березня 2020 о 14:16

"ВАРЕНИК-ФЕСТ" у Богданівському НВК
Всім давно відомо, що українці - народ, який славиться багатьма досягненнями: прекрасною, солов'їною мовою, працелюбством, талантами, звичаями, традиціями, культурою ну і, звісно ж, смачними національними стравами.
Саме 13 грудня 2019 року в прекрасне свято Андрія Первозванного з неабияким захопленням було ініційовано, організовано, докладено безліч зусиль, аби подарувати учням, батькам, гостям дійства настрій, емоції та враження, відчути весь дух патріотизму щирого українця, дійство.
Традиційний благодійний ярмарок "Вареник-фест" зі співзвучним лозунгом "Хай кожен живе, як вареник в сметані!" був насичений багатою програмою дня. Всі присутні мали нагоду:
✓скуштувати та придбати будь-який смаколики;
✓стати учасником новорічних передбачень;
✓посмакувати чудовими стравами;
✓стати переможцями встановлених рекордів;
✓взяти участь в конкурсах;
✓долучитися до масового виконання пісні "Попурі народних пісень", яку виконало 140 осіб;
✓насолодитися талантами учнів нашої школи;
✓і - найголовніше - поринути в чудовий світ неймовірних емоцій та файного настрою!
Розпочали захід талановиті, запальні, драйвові дівчата та мужні козаки 7-го та 8-го класу (Гончарук Р., Штандарук В., Бобер Т., Степчик В., Узлюк В., Ковальчук Т., Марчук Н., Самчук О., Кравчук Д., Яковлєва Л., Ковальчук М.), гурт який мав назву "Дівочий батальйон". Вони розповіли безліч цікавого про національну страву - вареники, розважали піснями, гумором та живою музикою.
А так як ще однією традицією нашого закладу є встановлення рекордів, ми не могли їх оминути на загальномасштабному дійстві. Отож, нам вдалося встановити такі рекорди як:
•"НАЙБІЛЬША КІЛЬКІСТЬ ВАРЕНИКІВ" - 1300шт;
•"НАЙБІЛЬШЕ РІЗНОВИДІВ НАЧИНОК У ВАРЕНИКАХ" - 33 начинок;
•"НАЙБІЛЬША КАЛИТА", діаметр - 40см., яку приготувала Марчук Т.О. разом зі своєю донечкою Марчук Н.;
•"НАЙМАСОВІШЕ ОДНОЧАСНЕ КУСАННЯ КАЛИТИ" - 15 осіб.
Дипломи рекордів поповнили свій список, які милують око на стінах коридору нашої школи.
Ми раді, що ентузіазм батьків дітей нашої школи знаходиться на високому рівні!
Педагог-організатор Богданівського НВК висловлює щиру подяку всім, хто небайдуже віднісся до організації заходу, колегам, які є постійною підтримкою, всім батькам разом із дітками, які не проігнорували, а потратили масу своїх зусиль, часу, матеріальних витрат для приготування надзвичайно великої кількості, різноманітності найсмачніших страв.
"Разом з Вами, шановні батьки, ми в силі звернути круті гори, задля блага дітей!", - говорить Зоряна Олегівна.
По завершенні програми шеф-повар в особі Марчука В.Ф. частував усіх присутніх смачною кашею, після чого розпочався справжній, гучний ярмарок, який дав змогу насолодитися всім присутнім багатою українською кухнею.
Благодійний ярмарок ставив за мету придбання учням школи обладнання для облаштування спортивного залу, з метою оздоровлення дітей на уроках фізичного виховання та в позаурочний час. Підрахувавши кошти, батьківський комітет назвав зібрану суму - 3265 грн. Ми впевнені, що батьки обов'язково придбають у Богданівський НВК давно "омріяне" дітьми, за що Вам безмежно вдячні!
Організатор та керівник загальномасштабного заходу
педагог-організатор Демедюк З.О.

Comments:
Only authorized users can leave comments.